Jesteś u siebie

Poznaj kolejną inwestycję Lett w Polsce. Ciesz się łatwym wynajmem w naszych nowoczesnych apartamentach wysokiej jakości.

Zobacz mieszkania

Jesteś
u siebie

Poznaj pierwszą inwestycję Lett w Polsce. Ciesz się łatwym wynajmem w naszych nowoczesnych apartamentach wysokiej jakości.

Mieszkania na wynajem na Bemowie

Zamieszkaj na Bemowie, dzielnicy nazywanej „płucami stolicy”. Parki, skwery i ścieżki rowerowe sprawiają, że Bemowo to doskonałe miejsce na odpoczynek od zgiełku miasta. Dzielnica łączy w sobie zalety życia w dużym mieście z urokami terenów pełnych przyrody. Dzięki nowo otwartej stacji metra dojazd do centrum Warszawy wynosi zaledwie 20 minut.

Wszystko czego potrzebujesz, aby wygodnie mieszkać

Oferujemy w pełni wyposażone apartamenty, gotowe do wprowadzenia się. Lokale mają różny standard wykończenia – możesz wybrać dokładnie to, czego obecnie potrzebujesz. Po wprowadzeniu swoich rzeczy osobistych szybko poczujesz, że jesteś u siebie, a dedykowany Property Manager zadba o Twój komfort podczas wynajmu.

Dlaczego warto wybrać Lett Lazurowa

Lett Lazurowa oferuje mieszkania na wynajem długoterminowy na warszawskim Bemowie. Jeśli szukasz w pełni wyposażonego mieszkania, które stanie się Twoim domem na dłużej – mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór apartamentów szytych na miarę Twoich potrzeb.

Zielona lokalizacja blisko metra

Dzielnica oferuje liczne parki, skwery i deptaki, zachęcające do odpoczynku na świeżym powietrzu. Dzięki otwarciu stacji II linii metra szybko można dotrzeć do tętniącego życiem centrum miasta. Bliskość tras S7 i S8 pozwala na swobodne przemieszczanie się samochodem zarówno w obrębie miasta, jak i w przypadku dalszych podróży.

Dedykowany zespół ds. najmu znajdzie dla Ciebie mieszkanie – Bez prowizji

Wykwalifikowany zespół Hamilton Asset Management przeprowadzi cię przez cały proces wynajmu, aż do momentu przekazania kluczy. Uważamy, że takie wsparcie dla naszych najemców powinno być bezpłatne, dlatego nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

Spokój Bemowa

Walory Bemowa szczególnie doceniają osoby pragnące odpocząć od zgiełku miasta. Dzielnica od wielu lat wysoko plasuje się w rankingu najbezpieczniejszych rejonów stolicy.

Wszystko dla Twojego komfortu

Zapomnij o wizytach w sklepie z meblami w dniu przeprowadzki. Po prostu rozpakuj swoje rzeczy i poczuj, że jesteś u siebie. Apartamenty Lett mają wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej: dopasowane wyposażenie, parking, komórki lokatorskie…

Zostań tak długo, ile tylko zechcesz

Z naszymi najemcami podpisujemy umowy na czas określony z możliwością przedłużenia. Za Lett stoi NREP - skandynawski deweloper i inwestor na rynku nieruchomości. Twoi wynajmujący to stabilna, międzynarodowa marka, dlatego możesz spać spokojnie.


Bądźmy w kontakcie

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych mieszkaniach przy ul. Orlińskiego 3 i 3a? Wypełnij formularz, a nasz zespół skontaktuje się z tobą

Drodzy mieszkańcy, w trakcie najmu prosimy o bezpośredni kontakt z zarządcą nieruchomości.

Zapoznałem/łam się z polityką prywatności.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.