Jesteś u siebie

Poznaj pierwszą inwestycję Lett w Polsce. Ciesz się łatwym wynajmem w naszych nowoczesnych apartamentach wysokiej jakości.

Zobacz mieszkania

Jesteś
u siebie

Poznaj pierwszą inwestycję Lett w Polsce. Ciesz się łatwym wynajmem w naszych nowoczesnych apartamentach wysokiej jakości.

Lett Kłobucka | Kategorie mieszkań

Dla Twojej wygody podzieliliśmy apartamenty na proste kategorie. Obojętnie czy szukasz przytulnej kawalerki czy apartamentu dla rodziny, znalezienie nieruchomości nigdy nie było łatwiejsze.

Mieszkania na wynajem na Mokotowie

Skorzystaj z udogodnień, jakie daje południowa część Mokotowa, Służewiec. Dzielnica obfituje w liczne sklepy, biurowce i tereny zielone, jest też bardzo dobrze skomunikowana z miastem, niezależnie od tego, czy wybierzesz samochód czy autobus.

Wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu

Wejdź do gotowych mieszkań z kompletnym wyposażeniem. Wybierz miejsce parkingowe, komórkę lokatorską lub mieszkanie z balkonem - tak, jak chcesz.

Dlaczego warto wybrać Lett Kłobucka

Lett Kłobucka oferuje mieszkania na wynajem na warszawskim Służewcu. Szukasz przyjaznego miejsca na odpoczynek po pracy lub przestrzeni, która stanie się domem dla twojej rodziny na dłużej? Mamy dla ciebie rozwiązanie. Jako mieszkaniec korzystasz z szerokiego wyboru umeblowanych apartamentów, a dedykowany zarządca nieruchomości dba o twoje potrzeby mieszkaniowe podczas całego okresu najmu.

Z dala od zgiełku

Większość apartamentów posiada otwarty widok na okolicę i przyrodę. Jako mieszkaniec możesz także relaksować się na tarasie na dachu budynku oraz korzystać z zielonych terenów wokół budynku.

Dedykowany zespół ds. najmu znajdzie dla Ciebie mieszkanie – Bez prowizji

Wykwalifikowany zespół Hamilton Asset Management przeprowadzi cię przez cały proces wynajmu, aż do momentu przekazania kluczy. Uważamy, że takie wsparcie dla naszych najemców powinno być bezpłatne, dlatego nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

Spokój Mokotowa

Pełen zieleni i dogodnej infrastruktury Mokotów to doskonałe miejsce do życia. Zrób zakupy w lokalnych sklepach czy popularnych galeriach handlowych lub skorzystaj z dogodnego dojazdu do innych dzielnic miasta.

Wszystko dla Twojego komfortu

Zapomnij o wizytach w sklepie z meblami w dniu przeprowadzki. Po prostu rozpakuj swoje rzeczy i poczuj, że jesteś u siebie. Apartamenty Lett mają wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej: dopasowane wyposażenie, parking, komórki lokatorskie…

Zostań tak długo, ile tylko zechcesz

Z naszymi najemcami podpisujemy umowy na czas określony z możliwością przedłużenia. Za Lett stoi NREP - skandynawski deweloper i inwestor na rynku nieruchomości. Twój wynajmujący to stabilna, międzynarodowa marka, dlatego możesz spać spokojnie.


Bądźmy w kontakcie

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych mieszkaniach przy ul. Kłobuckiej 25? Wypełnij formularz, a nasz zespół skontaktuje się z tobą.

Drodzy mieszkańcy, w trakcie najmu prosimy o bezpośredni kontakt z zarządcą nieruchomości.

Zapoznałem/łam się z polityką prywatności.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.