Dlaczego warto wybrać Lett?

Wierzymy, że wynajem mieszkania jest tak samo ważny, jak posiadanie własnej nieruchomości. Chcemy oferować wysoki komfort życia dla wszystkich, niezależnie od tego czy jesteś studentem, czy tworzysz rodzinę z trójką dzieci. Nasze apartamenty są funkcjonalne i zaprojektowane z myślą o dostosowaniu się do potrzeb każdego. Wysokiej jakości materiały, które wykorzystaliśmy są trwałe, a w mieszkaniach na wszystko znajdzie się miejsce. Pamiętamy także o aranżacji wnętrz - starannie dobrane meble dopełniają nowoczesny wygląd i przyjemną atmosferę. Sam wiesz, czego potrzebujesz w swoim domu. My zadbamy o resztę.

Naszym celem jest
oferować klientom
lepszy standard mieszkania
Spersonalizowana obsługa

Nasi partnerzy w Colliers oraz Hamilton Asset Management zatroszczą się o Ciebie, abyś Ty mógł skupić się na tym, co najważniejsze - na korzystaniu z życia.

Brak ukrytych opłat

Nasza umowa najmu zawiera klarowny wykaz kosztów, dzięki czemu wiesz ile i za co płacisz. Ponadto, nigdy nie poprosimy cię o prowizję za wynajem.

Zrównoważony rozwój

Szukamy nowych rozwiązań, które pozwolą zmniejszać emisyjność naszych budynków.

Wysoka jakość życia

Wszystkie apartamenty Lett zostały wybudowane w wysokim standardzie budowlanym, a wystrój wnętrz inspirowany jest skandynawskimi trendami.

Za marką Lett stoi NREP, wiodący skandynawski innowator, deweloper i inwestor na rynku nieruchomości. Od momentu powstania w 2005 roku, firma podważa status quo na rynku nieruchomości. Poprzez udoskonalanie designu, procesu budowy oraz użytkowania budynków – zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju – NREP dostarcza realnych rozwiązań, wpływających na rynkowe standardy. Wierząc w wartość inwestowania na lokalnych rynkach, NREP konsekwentnie wzbogaca swoje portfolio o kolejne projekty. Dowiedz się więcej na stronie www.nrep.pl

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.