Jesteś u siebie

Zamieszkaj w nowej inwestycjii Lett przy Markowskiej 5 na Pradze Północ - już dostępnej. Osiedle Lett Markowska to 179 mieszkań dwupokojowych oraz typu studio. Wnętrza posiadają praktyczne układy, są w pełni umeblowane i doposażone nawet w drobne elementy codziennego użytku. Poznaj nowy komfort życia – idealny dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zobacz mieszkania

Jesteś
u siebie

Poznaj pierwszą inwestycję Lett w Polsce. Ciesz się łatwym wynajmem w naszych nowoczesnych apartamentach wysokiej jakości.

Lett Markowska | Kategorie mieszkań

Dla Twojej wygody podzieliliśmy oferty na proste kategorie. Obojętnie czy szukasz przytulnej kawalerki czy mieszkania z osobną sypialnią, znalezienie nieruchomości z Lett jest niezwykle łatwe.

Mieszkania na wynajem na Pradze Północ – najpraktyczniejszej dzielnicy Warszawy.

Zamieszkaj na Pradze Północ - klimatycznej, tętniącej życiem dzielnicy, której historyczne dziedzictwo i staro-warszawska atmosfera miesza się z wielkomiejskim klimatem.

Świetnie skomunikowana za sprawą trzech stacji metra Praga Północ, oferuje możliwość szybkiego dotarcia do dowolnego miejsca w stolicy. Nowoczesna sieć dróg dla rowerów umożliwia komfortowe podróże jednośladem. Dzielnica położona na prawym brzegu Wisły oferuje liczne tereny zielone i atrakcje dla mieszkańców w każdym wieku. Dodatkowo, Praga Północ staje się kolejnym centrum rozrywkowo-kulturalnym w Warszawie.

To tutaj znajduje się ZOO, liczne galerie sztuki, zabytkowe kamienice i urbanistyczne perełki, które przyciągają nowych mieszkańców, jak i turystów podziwiających tę niezwykle kolorową część Warszawy.

Dlaczego warto wybrać Lett Markowska

Lett Markowska oferuje mieszkania na wynajem długoterminowy na warszawskiej Pradze Północ. Jeśli szukasz w pełni wyposażonego mieszkania, które stanie się Twoim domem na dłużej mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór apartamentów szytych na miarę Twoich potrzeb.

Prawa strona Wisły, 20 minut do centrum

Praga Północ to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy o nowoczesnym charakterze urbanistycznym. Znana ze zróżnicowanej architektury, obejmującej zarówno nowe, innowacyjne budynki, jak i historyczne kamienice. Dzielnica inwestuje w nowoczesną infrastrukturę, obejmującą ścieżki rowerowe, parki oraz miejsca rekreacyjne. Bliskość nowych projektów mieszkaniowych, centrów biznesowych i dogodny dostęp do komunikacji publicznej sprawiają, że Praga Północ przyciąga mieszkańców poszukujących współczesnego stylu życia w zielonym otoczeniu.

Spokój Pragi

Charakter Pragi Północ znajduje się w procesie zmiany za sprawą licznych inwestycji i napływu nowych mieszkańców. Powoli dzielnica ta zyskuje miano kulturalnego centrum miasta. Dużą popularnością cieszą się tu niewielkie biznesy takie jak rzemieślnicze piekarnie, kawiarnie, stylowe restauracje, butiki i punkty usługowe. Mieszkańcy dbają jednak o to by dzielnica zachowała ducha starej Pragi.

Wszystko dla Twojego komfortu

Zapomnij o wizytach w sklepie z meblami w dniu przeprowadzki. Po prostu rozpakuj swoje rzeczy i poczuj, że jesteś u siebie. Apartamenty Lett mają wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej: dopasowane wyposażenie, parking, komórki lokatorskie…

Zostań tak długo, ile tylko zechcesz

Z naszymi najemcami podpisujemy umowy na czas określony z możliwością przedłużenia. Za Lett stoi NREP - skandynawski deweloper i inwestor na rynku nieruchomości. Twoi wynajmujący to stabilna, międzynarodowa marka, dlatego możesz spać spokojnie.

Program zniżkowy dla najemców

Z myślą o dodatkowych korzyściach dla najemców inwestycji Lett, wprowadzamy program zniżkowy gwarantujący najemcom rabaty w atrakcyjnych miejscach na mapie Warszawy, wśród których znajdą się lokale gastronomiczne i rekreacyjne, pozywające cieszyć się naszym mieszkańcom dostępem do ciekawych ofert w korzystniejszych cenach.

Strefa Coworkingowa - NOWOŚĆ

Strefa coworkingowa dedykowana mieszkańcom nowego osiedla na Pradze Północ to przestrzeń zaprojektowana z myślą o efektywnej pracy i wspólnotowym doświadczeniu. Mieszkańcy będą mieli dostęp do nowoczesnych miejsc do pracy, wyposażonych w ergonomiczne biurka, szybkie Wi-Fi i wszelkie udogodnienia niezbędne do produktywnej pracy.

Dodatkowo, w strefie coworkingowej dostępne będą strefy relaksu, gdzie mieszkańcy będą mogli odpocząć i napić się kawy. Przestrzeń ta stanie się nie tylko miejscem pracy, ale również punktem spotkań, sprzyjającym wymianie pomysłów i budowaniu społeczności Lett. Dzięki tej strefie mieszkańcy będą mieli wygodny dostęp do profesjonalnych warunków pracy bez konieczności opuszczania osiedla.


Bądźmy w kontakcie

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych mieszkaniach przy ul. Markowskiej 5? Wypełnij formularz, a nasz zespół skontaktuje się z tobą

Drodzy mieszkańcy, w trakcie najmu prosimy o bezpośredni kontakt z zarządcą nieruchomości.

Zapoznałem/łam się z polityką prywatności.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.