Ciesz się wyjątkowymi ofertami dla społeczności Lett

Z radością prezentujemy nasz program zniżkowy, dostępny wyłącznie dla społeczności Lett. Program został stworzony z myślą o dodatkowych korzyściach dla naszych najemców, oferując ekskluzywne rabaty w trakcyjnych lokalizacjach na mapy Warszawy.

Dzięki temu nasi mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z różnorodnych usług, w tym lokali gastronomicznych, centrów rekreacyjnych i innych miejsc, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Nasz program zapewnia dostęp do szerokiej gamy ofert, umożliwiając korzystanie z nich na specjalnych warunkach cenowych. W rezultacie, mieszkanie w naszych nieruchomościach staje się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Sprawdź co jeszcze zyskasz mieszkając w Lett
Korzystaj lokalnie

Rozpocznij treningi personalne w Studio Terapia i ciesz się dobrą formą i samopoczuciem na preferencyjnych warunkach. Zyskasz nie tylko kondycję fizyczną, ale i wyższą jakość życia.

Poczuj różnorodność

Niezależnie czy dopadnie Cię głód, planujesz rozpocząć przygodę z baletem czy chcesz zadbać o swoje auto - będąc mieszkańcem Lett dostajesz specjalne oferty na różnorodne usługi.

Ciesz się każdym dniem, będąc ważną częścią społeczności inwestycji Lett

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.