Nowoczesne, stylowe apartamenty dostosowane do Twoich potrzeb

Lett Markowska to 8 piętrowy budynek zlokalizowany w odległości krótkiego spaceru od Dworca Wileńskiego.

Do dyspozycji najemców oddajemy funkcjonalne studia oraz mieszkania 2-pokojowe dostępne w rozmaitych układach. Nieruchomość zawiera także garaż podziemny i komórki lokatorskie oraz po raz pierwszy w inwestycjach Lett dostępna będzie strefa coworkingowa.

W pobliżu mieszczą się dwie stacje metra, centrum handlowe i butikowe restauracje.

Stylowe wyposażenie

W ofercie Lett Markowska w odróżnieniu od innych projektów, wyposażenie będzie odświeżone i nieco inne. Mieszkania dalej są zaprojektowane w stylu skandynawskim, aczkolwiek różnią się meblami i kolorami. Bez zmian na wyposażeniu telewizor z funkcją Smart oraz internet, który zawsze jest już w cenie

Okolica

Nieopodal budynku mieści się Centrum Praskie Koneser – miejsce oferuje najnowsze wystawy uznanych artystów, restauracje, letnie kino i aktywności sportowe. Na jego terenie znajduje się również Google Campus. W 10 minut pieszo możemy dojść do stacji metra Dworzec Wileński lub stacji Stadion Narodowy, z której odjeżdżają również pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej.

Wygodny parking

Mieszkańcy mają możliwość wynająć także miejsce postojowe w garażu podziemnym, połączonym bezpośrednio z mieszkaniami poprzez cichobieżne windy.

Komfort na co dzień

W apartamentach zapewniono szybki internet. Na terenie całego obiektu panuje zakaz palenia. Małe zwierzęta domowe są tu mile widziane!

Jak się żyje na Pradze?

Lett Markowska to miejsce, w którym odnajdą się zarówno single preferujący dynamiczny i wielkomiejski styl życia, jak i rodziny z dziećmi, dla których priorytetem jest niedaleka odległość placówek edukacyjnych, a także wygodne miejsca do rekreacji. Okolica oferuje liczne aktywności dla rozwoju najmłodszych, jak i komfortu ich rodziców, a nawet dziadków. Inwestycja Lett Markowska jest przyjazna zwierzętom, a właściciele czworonogów skorzystają z pobliskich terenów zielonych - Parków Praskiego, Skaryszewskiego, jak również zielonego nadbrzeża Wisły. Lokalizacja ulicy Markowskiej jest doskonale skomunikowana za sprawą drugiej linii metra, tramwajów, autobusów, SKM oraz rozwiniętej infrastruktury dróg rowerowych.

Kliknij zdjęcie na mapie, by przeczytać opis.

Stacja metra „Dworzec Wileński”

Stacja drugiej linii metra, z której w ciągu 8 minut dojedziemy do przesiadkowej stacji „Świętokrzyska” w centrum Warszawy.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.