Nowoczesne, stylowe apartamenty dostosowane do Twoich potrzeb

Lett Lazurowa to kilkupiętrowy budynek, zlokalizowany na Bemowie. Do dyspozycji najemców oferujemy funkcjonalne studia, mieszkania 2- i 3-pokojowe, dostępne w rozmaitych układach. Absolutnie unikatową propozycją są przestronne apartamenty z antresolami.

Do dyspozycji najemców jest także garaż podziemny i komórki lokatorskie. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, kawiarnie i restauracje.

Okolica stale się rozwija i swoimi atutami zyskuje popularność i sympatię wśród mieszkańców.

Stylowe wyposażenie

Apartamenty są wyposażone w nowoczesne meble w skandynawskim stylu, wykonane na zamówienie. Wszystkie sprzęty kuchenne są nowe, a każde mieszkanie posiada TV. Więcej informacji o wyposażeniu znajdziesz w ofercie apartamentów.

Rekreacyjna okolica

Od miejskiego zgiełku można odpocząć zaszywając się w Parku Leśnym Bemowo, będącym częścią Puszczy Kampinoskiej. Dzielnica to istny raj dla spacerowiczów, rowerzystów oraz rodzin z dziećmi.

Wygodny parking

Mieszkańcy mają możliwość wynająć także miejsce postojowe w garażu podziemnym, połączonym bezpośrednio z mieszkaniami poprzez cichobieżne windy.

Komfort na co dzień

W apartamentach zapewniono szybki internet. Na terenie całego obiektu panuje zakaz palenia. Małe zwierzęta domowe są tu mile widziane!

Bogactwo natury i infrastruktury Bemowa

Inwestycja znajduje się pod adresem Orlińskiego 3 i 3a w Warszawie. Lett Lazurowa to miejsce przyjazne zarówno rodzinom z dziećmi, właścicielom czworonogów, seniorom czy osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Na Bemowie organizowanych jest wiele wydarzeń kulturalnych, a jednocześnie idealnie odnajdą się tutaj ci, którym zależy na wyciszeniu i spokoju. Osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum miasta – od stacji drugiej linii metra dzieli je kilkanaście minut spaceru, w pobliżu przebiegają także trasy S7 i S8. W pobliżu stacji metra położony jest Urząd Dzielnicy Bemowo. Liczne sklepy, lokale gastronomiczne czy punkty rozrywki odwiedzić można w pobliskim centrum handlowym Wola Park.

Kliknij zdjęcie na mapie, by przeczytać opis.

Las Bemowski (Las Bemowo)

Urokliwy las liściasto – iglasty, mieszczący się zaraz przed Puszczą Kampinoską. Atrakcją są tutaj tereny podmokłe, które największe wrażenie robią wiosną, gdy część lasu zostaje zalewana wodą. Jest to idealne miejsce dla spacerowiczów oraz miłośników wypraw rowerowych.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.