LETT to nowe miejsce, które przypadnie do gustu nie tylko roślinożercom, ale i osobom, którym zależy na zdrowej diecie i pysznym, wartościowym posiłku.
tel. 12 312 70 90
Rzemieślnicza 23/3 Myślenice
Search
 

O nas

LETT - to nowe miejsce, które przypadnie do gustu nie tylko roślinożercom, ale i osobom, którym zależy na zdrowej diecie i pysznym, wartościowym posiłku.
Tu zjesz lekko, zdrowo i smacznie

Witaj w LETT

Przywiązujemy ogromną uwagę do składników, dlatego osoby, które szukają zdrowego jedzenia mogą być pewne, że w naszym bistro dostaną wartościowy posiłek.

Poznaj naszą kuchnie!

Nasze produkty

Nasze menu opiera się na różnorodnych produktach od mięs po świeże warzywa i owoce. Do każdego z naszych dań dodajemy także szczyptę dobrej energii!

Świeżo wyciskane soki i smoothie

Nasze soki i smoothie przygotowujemy na miejscu z najwyższej jakości produktów. Wykorzystujemy tylko świeże, sezonowe owoce i warzywa, dzięki czemu nasze napoje mają niepowtarzalny smak i bogate walory odżywcze.

Świeże sałatki

Starannie dobieramy składniki naszych sałatek. Wszystkie są świeże i najwyższej jakości. U nas nie znajdziesz zapychaczy i konserwantów. W LETT bez wyrzutów sumienia zjesz zdrowy i pyszny lunch.

Zdrowe kanapki

Masz dość robienia nudnych kanapek? Mamy dla Ciebie Idealną przekąskę na przerwę, która nie tylko zaspokoi Twój głód, ale jednocześnie doda sił do działania! Zamiast gryza fastfooda zjedz naszą fit kanapkę!

Let's go to Lett!

Nasza misja

Dbamy o Ciebie

Naszą misją jest serwowanie zdrowej żywności ludziom, którzy dbają o swój organizm oraz aktywnym fizycznym. Wychodzimy z założenia, że nie musisz na co dzień stosować restrykcyjnych diet, wystarczy, że jesz zdrowo.

Znamy recepte na poprawę Twojego samopoczucia!

Spróbuj naszych zdrowych kalorii i przekonaj się sam, że od tego, co jesz i pijesz, zależy Twoje samopoczucie, a nawet zdrowie. Wpadnij do Lett! U nas zawsze jesteś mile widziany!

Miejsce, które pozwoli Ci się na chwilę zatrzymać.

Dla naszego Zespołu ważne jest nie tylko co jemy, ale też jak i gdzie. Przykuwamy niezwykłą uwagę do tego, aby w naszym lokalu panowała miła atmosfera i żeby każdy czuł się swobodnie.

Sorry, the comment form is closed at this time.